HELLou Norťáci :-) Změny line-upu se nevyhnuly ani tomuto ročníku, a tak se připravte na atak nabušených EMMET BROWN, který rychle zaujali prázný post!!!

 

DEFIBE

HEADLOCK

EMMET BROWN

TRIBE OF MISERY

INNERSPHERE

tartarO:s

KONFRONT

WELICORUSS

 

 
 
 
 
 
 
27.5. 2021

 

HELLo všichni!!!

Omlouváme se všem, že z tábora NORTH CREW bylo dlouhou dobu ticho, ale do poslední chvílie se zdálo, že NORTH N9NE nebude ani v roce 2021. Situace se změnila a po zralé úvaze jsme došli k závěru, že se pokusíme udělat vše pro to, aby NORTH-EASTERN OPEN AIR N9NE tento rok úspěšně proběhl. Termín je 17. 7. 2021 a potvrzené kapely zatím jsou:

 

 

DEFIBE

OLOVAN

TRUE REASON

tartarO:s

WELICORUSS

 

 

 

 

„Naším cílem je vytváření kulturního zázemí pro alternativní, méně známé kapely i jejich fanoušky. Život by měl být přeci barevný a protékající všemi směry.“

 

20.5. 2021

 

Velké poděkování patří všem, co se více či méně podílejí na realizaci festivalu a partnerům festivalu:

Město Krnov, SVČ Krnov, ZZ music, Lukáš Chlebek, INDEEDHELL, Kavárna F klidu, Hospůdka Na rozcestí, TATTOO ZONE, Martin Aston- cukrářská výroba, Michal Satke- Real estate investment, LUBRIMEX- Oční optika, WALTeR STAVEBNINY s.r.o., Marcel Najbrt, EITH s.r.o., RTM SERVIS- Rostislav Toman, Daniel Weiss- Stavební firma, Elgama Krnov s.r.o.- www.elgama-krnov.cz, Charlotta Novotná- Optika, Realitní kancelář JANS a Kateřina Kalmusová, Truhlářství Jaromír Adámek Krnov, Zdeňka Adámková, Stolařství Petr Balažík, Jiří Szücs- umělý kámen, SOK s.r.o., Kofola music club, ROCKSHOCK, AFRICAPUB Bruntál, AGROZAT Zátor, KOFOLA a.s., Novák Martin, Barbora a Vít Šotkovští, Petr Wicha, Zdravěnka Krnov, Eva Uhercová, Fosfor, Edvard Růžička, Kozí farma Úvalno, T-ART, KAFEIN Krnov, Kofola music club Krnov.