HELL NO! Nedá se nic dělat, ale máme ještě jednu organizační změnu ve skladbě kapel. Vystoupí olomoučtí death metalisti DISSOLUTION!!! Díky kapele za rychlou výpomoc a snad bude následující line-up již definitivní.

Hrací časy a odkazy:

 

15:00
FANTOM
 
16:00
DISSOLUTION
 
17:00
DEAD CARNAGE
 
18:00
FROM BEYOND
 
19:00
SZKRAT
 
20:00
LIVEEVIL
 
21:00
scars of the insanE
 
22:00
 BETHRAYER
 
 
Smutná novinka. Kluci z F.A. KING nemohou z důvodu pracovních povinností na festivalu vystoupit. Máme však adekvátní náhradu v podobě rap- rockových kulišáků ze Zlína, kteří právě dokončili jarní Mini tour. Czekujte profil SZKRAT na bandzone, abyste pak nebyli zaskoczeni!!

 

Tááák, poslední doplnění sestavy o naději havířovské death metalové scény DEAD CARNAGE a máme hotovo a můžeme rozjet předprodej. Objedna si můžete na leadastray@seznam.cz nebo osobně koupit v Afrika pub v Buntále od 12. 06. 2017 do 21. 07. 2017. Tak neváhejte a objednávejte, ať se na Vás dostane! :-D

 

HELLo everybody! Datum festivalu se mílovými kroky blíží a přibyla nám další kapela FANTOM. A taky skoro zahraniční kapely LIVEEVIL, neboť jak mnozí víme, leader a kytarista Petr Staněk, v současnosti pobývá v Norsku.

 

NORTH SIX ve fázi ladění interpretů.  Zatím potvrzení jsou FROM BEYOND, F.A.KING, WE ALL GONNA DIE, BETHRAYER. Snad se pro tento rok podaří pro Vás připravit i nějaké to překvapení v podobě zahraničního hosta :-D Uvidíme...

 

Info o kapele:  www.bandzone.cz/insane (Koncerty)

 

 

Poděkování partnerům festivalu: Město Krnov, SVČ Méďa, ZZ music, INDEEDHELL, TATTOO ZONE, Martin Aston- cukrářská výroba, Michal Satke- Real estate investment, LUBRIMEX- oční optika, WALTeR STAVEBNINY s.r.o., TAYLOR STAVEBNINY s.r.o., , Marcel Najbrt, EITH s.r.o., Autodílna Milan Zelinka- Nové Heřmínovy, RTM SERVIS- Rostislav Toman, Daniel Weiss- Stavební firma, NO LIMITS, Kavárna F klidu, Kozí farma Úvalno, PIZZA PŘES ULICI- Zdeněk Pavlík, Kofola music club, SIDOMONT, Řeznictví U Jorgose.