Bohužel ani NORTH EIGHT se nevyhl změnám v line-upu kapel. Nakonec vystoupí skvělí hardcore- metalisti z Pardubic STREET MACHINE!!

 

 

The last news:

 

Festival line-up complete!

KONFRONT (excellent punk- hardcore from Prague city)

D E M A G E (metal from Vaclavov)

 

Confirmed NORTH EIGHT bands:

M A Y D

T H E   R E V O L T

A D O R   D O R A T H

S O L U T I O N   O F   P A N I C

M E R E S I E W

t a r t a r O . s

 

 
and more soon...
 
 

Díky patří všem partnerům festivalu:

Město Krnov, SVČ Méďa, ZZ music, INDEEDHELL, TATTOO ZONE, Martin Aston- cukrářská výroba, Michal Satke- Real estate investment, LUBRIMEX- oční optika, WALTeR STAVEBNINY s.r.o., Marcel Najbrt, EITH s.r.o., RTM SERVIS- Rostislav Toman, Daniel Weiss- Stavební firma, NO LIMITS, Kavárna F klidu, Kofola music club, SIDOMONT, ROCKSHOCK, Truhlářství Milan Gattner- Holasovice, Elgama Krnov, s.r.o.- www.elgama-krnov.cz, AFRICAPUB Bruntál, AGROZAT Zátor, KOFOLA a.s., Kozí farma Úvalno, T-ART, STOMIL Úvalno.

 

 

HELLo everybody! Tahle doba je šílená. Ještě jsem pořádně nestihl ani uzavřít North Seven a už chystám North Eight :-D Rád bych ještě poděkoval všem, co se na letošním festivalu jakkoliv podíleli a jsem rád, že proběhl bez problémů. Potěšila by silnější účast, ale neklesám na mysli a bojuju. Taky sledujte facebook, pracuji na vylepšení propagace festu a samozřejmě už pomalu chystáme lahůdky na North Eight. Za pořadatele rA